Jak zmienić styl rapowania - Young Multi

Poradnik dodany przez: Front_Uprzedzenia
8193 0

Niespełna rok od debiutanckiej płyty i już jest jednym z największych idoli młodych fanów hip hopu. Young Multi to przepis na sukces wśród rodzimego środowiska młodych raperów i człowiek, który wie jak zyskać popularność na YouTube. Jego rap to nie tylko teksty i bity. To też obróbka audio, która daje piosenkom Multiego jego charakterystyczny styl.

Interesuje cię nagrywanie swoich kawałków. Profesor Rapu pokaże, jak korzystać z autotune, żeby brzmieć jak Young Multi.

Autotune to program, w którym można podkręcić swój wokal i dodać efekty dźwiękowe. Dowiesz się jakich sztuczek używają twoi ulubieni talerzy i nagrywaj kawałki w ich stylu. Będziesz brzmieć tak, że twoje nagranie będzie kogo podbić internet i dorównasz swoim ulubionym wykonawcą.

Naśladowanie to w rapie i wstydliwego. Każdy inspiruje się najlepszymi, żeby dotrzeć do odbiorców i pozyskać fanów, a najlepiej i dla czas rozwijać swój styl.

Produkcja muzyki to nie musi być duże studio. Każdy prawdziwy raper zaczynał od nagrywania z kumplami w przysłowiowej piwnicy albo w garażu. A dzięki programom takim jak autotune i możliwości samodzielnego udostępniania muzyki na różnych serwisach zostać popularnym jest dzisiaj tak łatwo jak nigdy dotąd. Warto próbować, inspirować się, poznawać techniki, żeby znaleźć swój styl. Nagrywanie swoich rapowych kawałków zacznij już teraz. Będzie z jak Multi, poznasz smak sławy, hajs, koncerty. Dobry technicznie rap to pewne łapki w górę na yt. Podrasowanie w autotune spowoduje że będziesz brzmieć atrakcyjnie dla swojej publiki.

Dołącz do grupy: https://www.facebook.com/groups/286752701692853/

Patronite: https://patronite.pl/brudnamalpa  

Do poradnika Jak zmienić styl rapowania - Young Multi przypisano następujące tagi:

nagrywanie rap obróbka audio autotune produkcja muzyki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić styl rapowania - Young Multi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...