Jak zmienić rozszerzenie plików muzycznych i filmów na Androidzie

Poradnik dodany przez: Grymas44
38731 0

Z każdym dniem na świecie przybywa użytkowników smartphone'ów z systemem operacyjnym Android. Wielu z użytkowników nie korzysta jednak z niego w pełni. Dziś zajmiemy się konwertowaniem muzyki na androidzie. W tym celu posłużymy się odpowiednią aplikacją, która nazywa się format factory. Zmiana rozszerzenia plików androida jest dzięki temu w pełni możliwa. Oglądając ten poradnik dowiecie się jak używać format factory.

Dzięki niemu w bardzo prosty sposób, nauczycie się konwertowania na androidzie muzyki i filmów, tak aby dostosować je do swoich potrzeb. Jeżeli pliki muzyczne, które wgraliście na kartę pamięci w Waszym telefonie będą zapisane w nieobsługiwanym formacie, to ta aplikacja z pewnością Wam pomoże. Podobnie będzie w przypadku plików wideo, do których nie będzie potrzeby ściągać specjalnie dedykowanych odtwarzaczy. Krótko mówiąc zmiana rozszerzenia plików android stanie się prosta i przyjemna,  Wy nie będziecie musieli rezygnować z ulubionych nagrań, które Wasz telefon dotychczas nie był w stanie odtworzyć.

Do poradnika Jak zmienić rozszerzenie plików muzycznych i filmów na Androidzie przypisano następujące tagi:

konwertery format factory obsługa konwertowanie muzyki na androidzie zmiana rozszerzenia plików android jak używać format factory konwertowanie na androidzie format factory

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić rozszerzenie plików muzycznych i filmów na Androidzie skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...