Jak zmienić nazwę na YouTube

Poradnik dodany przez: Radecki-XON
21339 0

Mimo, że zmiana nazwy na YouTube jest możliwa to koniecznie pamiętajcie, że możecie na swoim koncie dokonać takiej zmiany tylko raz. I potem juz po ptakach. Nie da rady zmienić kolejny raz swojej nazwy na YouTube. Ale jeżeli czujesz że Twój kanał się rozrasta albo po prostu nie chcesz zakładać nowego a w Twoim obecnym kanale nazwa nie była za bardzo przemyślana to dokonaj zmiany nazwy kanału

Inna nazwa na YouTube niech będzie dobrze przemyślana bo juz z nią zostaniesz na zawsze. No chyba, że skasujesz kanał ale to oczywiście całkiem inna bajka. 

Wykonanie takiej zmiany nazwy kanału nie jest trudne ale jeżeli nie chce Ci się szukać gdzie znajduje się ta opcja to zobacz ten poradnik. Najważniejsze, żebyscie wiedzieli, że jest taka możliwość, bo wiele osób nie ma o tym pojęcia. 
Zobacz jak to wygląda i gdzie dokonuje się takiej zmiany nazwy na YouTube . No i jeszcze raz przypominam, że tylko raz na koncie można wybrać sobie inną nazwę kanału. Dlatego niech nowa nazwa będzie dobrze przemyślana!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić nazwę na YouTube skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...