Jak zmienić kolor i wygląd Facebooka

Poradnik dodany przez: Konto usunięte
56702 0

Widzieliście takie wpisy na Facebooku jak: "Udostępnij a będziesz miał inny kolor Facebooka?" Każdy wie, że to ściema ale okazuje się, ze jest specjalne rozszerzenie, specjalna wtyczka do przeglądarki Google Chrome, która umożliwia coś takiego. Chodzi o Fabulous.

Fabulous jest rozszerzeniem dzięki któremu można całkowicie spersonalizować serwis Facebook. I nie mówimy tutaj tylko o kolorach Facebooka. Takie rzeczy jak blokowanie reklam na Facebooku, czy zmiana tła albo modyfikowanie stylu i rozmiaru czcionki to tylko niektóre z możliwości jakie daje Fabulous. Facebook niech stanie się taki jak chcesz.

Facebook i wygląd fejsa teraz już nie jest jednakowy dla wszystkich. Sam zdecyduj jak według Ciebie powinien wyglądać Facebook, zainstaluj wtyczkę Fabulous i zobacz świetne możliwości jakie ona daje. Pełna personalizacja w dosyć prosty sposób. Zobacz, sprawdź i zmień swojego Facebooka już dziś. Nie dość, że można zablokować reklamy na Facebooku to jeszcze zmiany które są dostępne na pewno wam się spodobają

 Tutaj jest link do playlisty : https://www.youtube.com/playlist?list=PLa_ECC1bI90CV2XR13cXWxTQSl_rBRj7m 
a tutaj do konta: https://www.youtube.com/user/Medyk54 

Składniki:

  • Fabulous na Facebook:
  • http://adf.ly/qD43E

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić kolor i wygląd Facebooka skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...