Jak zmienić format filmu z mpg na avi

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Konwertery
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.01.2017 / 08:00
  • Odsłony: 5 808
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

99problems

Do poradnika jak zmienić format filmu z mpg na avi przypisano następujące tagi:

Siemanko, każdy z nas kto lubi oglądać lub robić filmy wie, ile nerwów potrafią przysporzyć różne formaty plików multimedialnych. Czasami, aby zachować zgodność z urządzeniami/oprogramowaniem, czy aby zapewnić im tanią archiwizację potrzebna jest zmiana formatu filmu.

Filmy online mają mnóstwo zalet, a największym ich atutem jest to, że można je oglądać wtedy, kiedy ma się na to ochotę i czas. W Internecie nowości pojawiają się bardzo szybko, dlatego czasem wcale nie trzeba chodzić nawet do kina, ponieważ za kilka dni te nowości są już dostępne online. Wielką zaletą tych filmów jest też to, że można je oglądać bezpłatnie. Obecnie wybór filmów online jest naprawdę duży, dlatego zapewne każdy znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje. Filmy online można oglądać w jakiś większych grupkach, a przy tym można wygłaszać swoje opinie na temat danego seansu, co w kinie nie jest zbyt mile widziane. Jednak aby odpowiednia szybko sie ładowały trzeba zmienić format filmu, który pozwoli na płynne jego odtwarzanie nawet na wolniejszych łączach internetowych, tak aby nawet użytkownicy na wsiach takich jak Wilkanów, gdzie trudno o szybki internet mogli z nich korzystać.

Aby tego dokonać będziecie potrzebowali konwertera filmów (media converter) który pomoże Wam zmienić format filmu z mpg na avi. Jestem pewien, że po obejrzeniu mojego filmu obsługa tego programu nie będzie przysparzać Ci większych trudności, dlatego zachęcam do oglądania!

Wiesz już, jak zmienić format filmu z mpg na avi? A może sam znasz równie dobre konwertery filmów? Daj znać w komentarzach!

SUBSKRYBUJ http://www.dobreprogramy.pl/Icecream-Media-Converter,Program,Windows,58866.html

Kategoria: Audio i Wideo > Konwertery

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić format filmu z mpg na avi skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków