Jak złożyć i skonfigurować komputer pod 3 monitory cz. 3/3

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
16145 0

W tym już ostatnim odcinku serii poświęconej składaniu i konfigurowaniu komputera dla gracza zobaczycie konfigurację trzech monitorów i ustawienie karty graficznej. To wszystko pozwoli wam na grę na wszystkich monitorach jednocześnie. Całość będzie odpowiednio skonfigurowana i dla każdego, kto chce używać takiego rozwiązania do gier i dla tych, którzy potrzebują takiego ustawienia do pracy, aby mieć rozszerzony pulpit. W końcu chodzi o to, że konfiguracja trzech monitorów to nie tylko patent dla graczy. To uniwersalne rozwiązanie, które spodoba się wszystkim, którzy przy komputerze spędzają dużo czasu. Albo w pracy, gdyż tego wymaga pozycja w firmie albo z zamiłowania do gier czy też innych rzeczy związanych z rozrywką. 

Efekt końcowy będzie przedstawiony na grze Watch Dogs, ale to nie jedyna gra, która obsługuje takie możliwości jakie dają połączone ze sobą monitory. Zobaczcie jak to wygląda i zachęcam do stworzenia takiego centrum rozrywki i pracy u siebie w domu lub w firmie. Oglądajcie.

Do poradnika Jak złożyć i skonfigurować komputer pod 3 monitory cz. 3/3 przypisano następujące tagi:

sprzętowe komputer dla gracza konfiguracja trzech monitorów konfiguracja karty graficznej ustawienie kart graficznej rozszerzony pulpit

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć i skonfigurować komputer pod 3 monitory cz. 3/3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...