Jak zgrywać obraz i dźwięk z PS3

Poradnik dodany przez: Danieliskot
16908 0

Nagrywanie pulpitu i gier stało się bardzo popularne w momencie kiedy internet stał się tak naprawdę szeroko dostępny. Wiele osób zaczęło nagrywać swoje poczynania nie tylko w grach komputerowych, ale także przy innych okazjach. Są też takie osoby, które chcą mieć możliwość nagrywania filmów z konsoli. Zgrywanie filmów z ps3, czy xboxa 360, to dość spore wyzwanie. Dodatkowo nagrywanie obrazu z PS3, czy innej konsoli może przydać się nie tylko osobom, które żyją z tego, ale także hobbystom entuzjastom. 

Easycap to program, który pozwoli nam na nagrywanie pulpitu i gier. Dzisiejszy filmik będzie poświęcony właśnie nagrywanie filmów z konsoli. Ten sposób i program Easycap działają na pewno z PS3, być może zadziała to także xboxem 360, tego nie wiem i nie mogę Wam zagwarantować.

Mam nadzieję, że narzędzie jakim jest Easycap będzie bardzo dobrze zgrywało się z Wami i Waszymi urządzeniami i zdecydowanie ułatwi Wam nagrywanie filmów z konsoli. Wszelkie potrzebne linki znajdziecie w opisie. A teraz zapraszam na film.

Do zobaczenia!

Składniki:

  • EasyCap http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=easycap&bmatch=s0-ele-1-4-0907
  • I jakiś program który obsługuje EasyCap'a np Debut Video Capture

Do poradnika Jak zgrywać obraz i dźwięk z PS3 przypisano następujące tagi:

nawanie pulpitu i gier nagrywanie pulpitu i gier zgrywanie filmów z ps3 nagrywanie filmów z konsoli nagrywanie obrazu z ps3 easycap

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zgrywać obraz i dźwięk z PS3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...