Jak zdobyć wszystkie bronie w Team Fortress 2

Poradnik dodany przez: rafski
63756 0

Kody do gier to sporny temat, bo jedni ostro najeżdżają na tych co używają kodów a inni ... po prostu ich używają :) Wszystkie bronie Team Fortress 2 brzmią zachęcająco ale aby je odblokować no to czeka Cię użycie cheata. Kody do gier, wszelkie cheaty i patche pozwalają na różne rzeczy i jeżeli chcesz trochę ułatwić sobie grę Team Fortress 2 to korzystaj. A w grze jest dosyć sporo do odblokowania. No niestety klasyczny sposób odblokowywanie broni w Team Fortress 2 długo trwa i nie ma możliwości aby mieć wszystko dostępne od razu. Wtedy właśnie z pomocą przychodzi ten poradnik z hackiem na bronie. 

Poradniki Team Fortress 2 to w końcu nie tylko sposoby i techniki gry, dzięki którym możemy na polu walki stać się gwiazdą rozgrywki. To też filmy "spod ciemnej strony instruktaży" :) Komu nie przeszkadza oszukiwanie w grze niech ogląda i jak chce to niech zastosuje pomysł z tego filmu. Nie zwracajcie uwagi na niedociągnięcia w filmie tylko na sam sposób na odblokowanie wszystkich broni w Team Fortress 2.

Składniki:

  • Pobierz:
  • http://www.mediafire.com/download/zjqro3h59ygwyi1/Hack+Items+TF2.zip

Do poradnika Jak zdobyć wszystkie bronie w Team Fortress 2 przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer team fortress 2 wszystkie bronie team fortress 2 team fortress 2 kody poradniki team fortress 2 kody do gier

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdobyć wszystkie bronie w Team Fortress 2 skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...