Jak zdobyć każdego zawodnika za darmo w FIFA 15

Poradnik dodany przez: rafski
163459 5

Gry FIFA 15 nie trzeba przedstawiać i od razu można przejść do tematu poradnika. Kariera menadżera w FIFA15 to bardzo fajny tryb gry ale ma jeden błąd, który pozwala na kupowanie zawodników ... za darmo. Nie trzeba wpisywać żadnych kodów w FIFA 15. Kupowanie zawodników odbywa się normalnie, według zwykłych kroków ale w jednym miejscu wykonujemy powiedzmy taki trik, dzięki któremu potem zawodnik o którego się staramy zostaje nam sprzedany za darmo.

Kody FIFA 15 są tutaj niepotrzebne i wszystko dobywa się dzięki tylko i wyłącznie błędom w grze. Czy warto korzystać z tego sposobu? To już każdy sam musi zdecydować. No mają taki sposób pod ręka w szybciutkim tempie zbudujemy drużynę marzeń. Ale czy o to chodzi? No nie wiem. Tak czy inaczej sposób w FIFA 15 na kupowanie zawodników za darmo działa.  

Zawieraj kontrakty FIFA 15 tak aby nic nie płacić albo płacić grosze za które praktycznie nic i tak byś nie zrobił w grze. Kariera menadżera FIFA 15 i sposób na potężne ułatwienie sobie gry - tak można podsumować poradnik.

Do poradnika Jak zdobyć każdego zawodnika za darmo w FIFA 15 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe fifa 15 poradniki kariera menadżera fifa 15 kontrakty fifa 15 kody fifa 15 fifa 15 kupowanie zawodników

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdobyć każdego zawodnika za darmo w FIFA 15 skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...