Jak zdobyć dostęp do 9000 starych gier za darmo

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Emulatory
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 31.08.2013 / 16:00
  • Odsłony: 17 100
  • Ocena: 2.00
  • Głosy: 1
  •  

Źródło filmu: http://www.youtube.com/watch?v=c7gTNLSR2IY&feature

Znalazł: FinalFrontier

Do poradnika jak zdobyć dostęp do 9000 starych gier za darmo przypisano następujące tagi:

Wiele osób pewnie pokocha ten sposób na darmowe gry na Androida. Tym bardziej, że będą to stare gry które znamy z takich konsol jak Nintendo 64, Gameboy, NES i innych. Teraz dzięi specjalnemym urządzeniom takim jak nVidia Shield które działają na systemie Android będziecie mogli zdobyć dostęp do ... uwaga 9000 starych gier!!! To nie ściema. Wszystko to jest możliwe dzięki pięciu emulatorom takim jak Nostalgia.NES, SuperGNESLite, SuperN64, GenPlusDroid i John GBA Lite. Jeżeli kochasz gry retro to musisz sobie załatwić coś takiego. A jeżeli jesteś trochę młodszy i nie pamiętasz takich hitów jak np. Zelda czy Road Rash to odkryj świat starych gier a na pewno dasz się wciągnąć w ich magię. 

Gry na Androida w takiej ilości zapewnią Ci setki godzin wypaśnej zabawy w stylu retro. Na pewno na jakiś czas porzucisz swoją nową konsolę Xbox albo Playstation. A czy wspominałem już, że wszystko to darmowe gry na Androida

Poza tym instalacja tych wszystkich emulatorów jest tak prosta jak budowa cepa, gdyż cała piątka jest dostępna za darmo w Play Store. 

Kategoria: Gry > Emulatory

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdobyć dostęp do 9000 starych gier za darmo skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków