Jak zdobyć darmowe czapki w Team Fortress 2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry online i multiplayer
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 04.03.2014 / 17:00
  • Odsłony: 33 068
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

rafski

Do poradnika jak zdobyć darmowe czapki w team fortress 2 przypisano następujące tagi:

No Panowie (i panie, jeżeli oczywiście jakieś grają w Team Fortress 2) czas na darmowe czapki Team Fortress 2 które każdy z was może zdobyć. 5 super fajnych czapek i jeden ekskluzywny przedmiot do gry Team Fortress 2. No żaden fan tej gry nie będzie mógł przejść obojętnie obok takiego poradnika. A czy te dodatki wam się spodobają to trudno powiedzieć. No nie każda czapka pewnie będzie dla was czymś super wyjątkowym ale jest ich pięć więc a nóż widelec koliber popielec coś sobie wybierzecie. 

W Team Fortress 2 darmowe rzeczy się zdarzają ale nie ma ich tak dużo. dlatego polecam sprawdzić co też dzięki temu poradnikowi możecie zdobyć i wy. Co należy zrobić i jak to wszystko wygląda, oczywiście będzie wytłumaczone w poradniku. Siadajcie wygodnie, oglądajcie i zgarnijcie wszystko co darmowe. 

Team Fortress 2 dla tych co trafili tu przypadkiem może się spodobać a może nie. Ale kieruję te słowa do wszystkich nowych: Jeżeli szukacie ciekawej gierki która nie jest kolejną mega reklamowana produkcją to zapraszam

Kategoria: Gry > Gry online i multiplayer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdobyć darmowe czapki w Team Fortress 2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków