Jak zdjąć simlocka z telefonu Orange

Poradnik dodany przez: juventus911
414017 5

Ściąganie simlocków to zadanie dla serwisów które zajmują się sprzedażą, naprawą i serwisem telefonów komórkowych. Ale w niektórych przypadkach sami możemy poradzić sobie ze ściąganiem simlocków, szczególnie kiedy macie telefon w sieci Orange. Simlock jest wtedy do usunięcia i wystarczy zobaczyć poradnik, który dokładnie opisuje jak to zrobić. 

Telefon z simlockiem to ograniczenie, co prawda nie tak duże ale jednak trochę swobody Ci zabiera. Dlatego zobacz jak ściągnąć simlocka samodzielnie, bez płacenia za taką usługę. Na pewno oszczędzić kilkadziesiąt złotych, bo przecież wiadomo, że ściąganie simlocków kosztuje. 

Poradnik mam nadzieję, że pomoże wielu osobom. Jeżeli chodzi o inne sieci komórkowe niż Orange to nie wiem jak zadziałać. Tutaj dokładnie jest opisana sytuacja w której posiadamy telefon z simlockiem z sieci Orange. Pomysł nie jest trudny i bazujemy na stronie Orange i na ich pomocy. Jeżeli przeprowadzicie kroki tak jak w poradniku w]to w ciągu 24 godzin simlock zostanie zdjęty.

Do poradnika Jak zdjąć simlocka z telefonu Orange przypisano następujące tagi:

modyfikacje i naprawy orange simlock ściąganie simlocków jak ściągnąć simlocka telefon z simlockiem simlock jak usunąć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdjąć simlocka z telefonu Orange skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...