Jak zdezaktywować swoje konto PS4 i PS3 bez konsoli

Poradnik dodany przez: Fregata
8156 0

PlayStation to niezwykle popularna konsola, którą posiada wielu graczy. Ten poradnik zawiera instrukcje, pozwalające na zdezaktywowanie swojego konta po sprzedaży używanej konsoli lub w innych sytuacjach, kiedy nie mamy dostępu do urządzenia.

Z filmu poznamy dobre rady, które przydadzą się każdemu posiadaczowi konsoli PlayStation 4. Może się zdarzyć, że będziemy planowali sprzedaż naszego sprzętu innej osobie. W takim przypadku trzeba odpowiednio przygotować konsolę. Należy między innymi pamiętać o usunięciu swoich danych oraz ustawień. Koniecznie należy także zdezaktywować konto PS4. Można zrobić to bezpośrednio z konsoli, ale także na stronie PlayStation. W tym poradniku zobaczymy drugą metodę, która będzie przydatna, jeśli nie mamy już konsoli. Obejrzyj film i zobacz jak łatwo można usunąć PS4 kontoDobre rady z tego poradnika będą przydatne także dla mniej doświadczonych użytkowników PlayStation, którzy mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat korzystania z tego urządzenia.

PS3 konto muszą posiadać wszyscy użytkownicy konsoli. Z tego filmu dowiesz się w jaki sposób dezaktywować i aktywować takie konto. Nie zawsze trzeba to robić z poziomu urządzenia, innym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony internetowej PlayStation. Taka wiedza przyda się osobom, które chcą sprzedać swoje urządzenie lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę na jego temat. Dezaktywowanie konta jest bardzo proste i z tego poradnika dowiemy się wszystkiego, co jest potrzebne, żeby wykonać to zadanie. Zapoznaj się z poradnikiem i zobacz jak łatwo można zmieniać ustawienia konsoli PlayStation w zależności od sytuacji.

Do poradnika Jak zdezaktywować swoje konto PS4 i PS3 bez konsoli przypisano następujące tagi:

playstation dobre rady konto ps4 ps4 konto ps3 konto playstation 4

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdezaktywować swoje konto PS4 i PS3 bez konsoli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...