Jak zdalnie kontrolować program uTorrent przez Androida

Poradnik dodany przez: Grymas44
32544 5

Ściąganie plików przez programy typu uTorrent to bardzo wygodny sposób na pobieranie wszelkich rzeczy. A okazuje się, że może być jeszcze prościej i wygodniej. Program do pobierania torrentów, czyli w tym przypadku uTorrent można kontrolować zdalnie przez nasz telefon z systemem Android. Pobieranie plików przez komórkę a raczej ustawienie i nastawienie pobierania przez komórkę na naszym uruchomionym w domu komputerze będziesz teraz mógł wykonać z dowolnego miejsca. Jak to dokładniej działa? Otóż jeżeli w domu mamy uruchomiony komputer, to przez aplikację którą ściągamy na komórkę zdalnie łączymy się z naszym komputerem i uruchamiamy pobieranie kolejnych plików. 

Zdalne sterowanie uTorrent z pewnością przyda się każdemu kto dużo korzysta z programu uTorrent i osobom, które przy słabszym internecie muszą dobrze zaplanować co i kiedy ściągnąć. 

A najważniejsza możliwość, to dodawanie nowych torrentów do listy pobierania. Teraz od razu jak przypomni Ci się pozycja jaką chcesz mieć, to będziesz mógł ją ściągnąć

Składniki:

  • uTorrent
  • uTorrent Remote

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zdalnie kontrolować program uTorrent przez Androida skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...