Jak zarządzać w panelu administracyjnym w WordPressie

Poradnik dodany przez: uzyteczne_pl
12662 0

Tworzenie stron i blogów, a częściej tych drugich to bardzo popularne zajęcie w ostatnim czasie. Tworzy się wiele osobistości internetowych, które chcą mieć swoją tożsamość w sieci. Niestety w wielu sytuacjach panel administracyjny, który mamy przerasta podstawowego usera. Co zrobić w takiej sytuacji? W wielu sytuacjach odpowiedzią będzie wordpress. Panel administratora, który tam jest można uznać za czytelny, ale wymagający przyzwyczajenia.

Wordpress i panel administracyjny, który w nim znajdziemy może nie jest najbardziej intuicyjny, ale nie jest też najgorszy. Zakładki w wordpressie są tak poukładane, że po chwili już operujemy nimi jakbyśmy to robili od wieków.

W tym filmie pokazuje jak wygląda WordPress od strony administratora. Omawiam dostępne funkcje i pokazuje jak z nimi obchodzić. Wordpress panel użytkownika ma zbudowany tak, że wymaga chwili przyzwyczajenia. Wszystko jednak to kwestia tego jak szybko się uczymy nowych rzeczy.

Aby zasubskrybować kanał na YouTube klinknij w ten link: https://www.youtube.com/channel/UCVQwZ6a2JHxJ9IlPWawVzww?sub_confirmation=1

Link do mojej strony: http://uzyteczne.pl/

Opisuję po kolei najważniejsze zakładki w WordPressie:

- Kokpit

- Wpisy

- Media

- Strony

- Komentarze

- Wygląd

- Wtyczki

- Użytkownicy

- Narzędzia

- Ustawienia

Do poradnika Jak zarządzać w panelu administracyjnym w WordPressie przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów panel administracyjny wordpress panel administracyjny zakładki w wordpressie wordpress panel użytkownika wordpress panel administratora

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarządzać w panelu administracyjnym w WordPressie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...