Jak zarobić bez wysiłku #2- patenty 5sn

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
17730 0

Szybkie pieniądze to marzenie każdego z nas. W jaki sposób je zdobyć, gdy są nam akurat potrzebne? Pożyczać Niekoniecznie! A do tego można dobrze się bawić, kiedy gotówka jest tylko skutkiem ubocznym. 5 Sposobów Na przestawia proste tiki jak zdobyć kasę – to, jak to zrobić, dla wielu oglądających będzie zaskoczeniem.
Zobaczycie nie tylko konkretny zarobek, ale i nieco zabawy. Poznajcie sposoby na zakłady ze znajomymi, które na pewno wygracie. Wystarczy znać te psikusy i triki, aby zawsze zakład wygrać. Dowiedz się, o co się zakładać i co zrobią inni, a dyszka na napój cz stówka na drobne przyjemności i wydatki będzie na pewno twoja!
Zdobyć szybkie pieniądze pomogą zdobyć gry logiczne oraz oczywiście lubiane przez wielu klasyczne gry karciane. To idealna okazja, aby robić z kolegami przy stole zakłady. Te przypominające magiczne sztuczki wyglądają genialnie!
Oczywiście wszystko to nieoficjalnie i w ramach przyjacielskich rozrywek. Nie próbuj tego z obcymi osobami czy ze starszyzną w rodzinie – mogą się obrazić o co niektóre psikusy i triki. A przecież w żaden sposób nie pokazujemy oszustwa, a jedynie zachęcamy do dobrej zabawy.
Proste triki z kartami to przy okazji świetna zabawa towarzyska nawet bez zakładania się, że odgadniesz i wygrasz. Takie sztuczki zrobią wrażenie w towarzystwie, a nauczyć się ich może każdy. Zaskoczysz kolegów, a przy okazji zdobędziesz hajs za darmo – czy więc może być lepszy sposób na spotkanie z ulubionymi kumplami. A może założyłeś się wcześniej i chcesz się odegrać? Kiedy opanujesz te sztuczki, tym razem na pewno będziesz górą.

Składniki:

  • ROZBIJANIE PIĘŚCI 1:04
  • WSTĄŻKA WOKÓŁ CZOŁA 2:29
  • TALIA I UKRYTA KARTA 5:05
  • KTO NADMUCHA SZYBCIEJ WOREK 9:27
  • ODGADNIJ MOJĄ LICZBĘ 12:50

Do poradnika Jak zarobić bez wysiłku #2- patenty 5sn przypisano następujące tagi:

triki zakłady psikusy i triki gry logiczne gry karciane 5 sposobów na szybkie pieniądze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarobić bez wysiłku #2- patenty 5sn skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...