Jak zarabiać w GTA V Online - glitch na sprzedawanie aut

Poradnik dodany przez: Neverlander
73466 0

Witam wszystkich fanów GTA Online. W tym poradniku ciekawostka z GTA V Online a mianowicie wykorzystanie błędu w grze, dzięki któremu mamy możliwość zarobienia szybkiej kasy. W GTA V takie błędy to inaczej tzw. glitche i GTA Online ma ich w sumie całkiem sporo. To oczywiście nie świadczy o tym, że gra jest naszpikowana błędami. Większość glitchy odnosi się do "pierdółek" takich jak problemy które w ogóle nie wpływają na rozgrywkę i dotyczą błędu tekstur. 

Ten glitch GTA Online to sposób na szybkie i całkiem niezłe zarabianie w GTA V. Juz na początku pamiętajcie (bo o tym nie było w filmie), że trzeba być w trybie GTA Online na sesji jednoosobowej. A całość pomysłu na zdobywanie kasy opiera się o sprzedawanie aut w GTA V. 

Przedstawiony w poradniku glitch był testowany na konsolach Ps 4 i Xbox One i chyba tylko na tych sprzętach to działa. Można spróbować na innych konsolach a jeśli zadziała, to napiszcie. Pozdro i zobaczcie jak działa glitch na sprzedawanie aut w GTA V a co za tym idzie na szybka kasę. 

Do poradnika Jak zarabiać w GTA V Online - glitch na sprzedawanie aut przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer glitche gta online zarabianie w gta v sprzedawanie aut w gta v szybka kasa w gta v ciekawostki z gta v online

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarabiać w GTA V Online - glitch na sprzedawanie aut skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...