Jak zarabiać coinsy w FIFA 18 #1

Poradnik dodany przez: marcjano
10577 0

Wśród najpopularniejszych gier konsolowych nieodmiennie króluje FIFA 18, czyli już 25 część piłkarskiej serii sportowych gier umożliwiających w zaciszu własnego domu rozgrywać miłośnikom piłki nożnej mecze z udziałem największych gwiazd światowego futbolu.
FIFA 18 to gra pozwalająca na granie w trybie „droga do sławy”, w którym gracz wciela się w młodego piłkarza, próbującego swoich sił na boiskach Premier League i La Ligia Santander. Poza emocjami piłkarskimi gry na konsole takie, jak FIFA 18 to także konieczność zarabiania umożliwiająca rozbudowywanie swoich drużyn, kupowanie coraz lepszych zawodników i innego typu ulepszenia możliwe dzięki zarabianiu coins FIFA 18, czyli wirtualnej gotówki.
W powyższym filmie prezentujemy więc kilka sposobów, w jaki sposób pozyskać coins FIFA 18. Zaczynamy od SBC, czyli Squad Building Challenge – za wykonanie tego zadania otrzymujemy paczki coinsów o różnej wartości. Jednym z podstawowych sposobów zarabiania coinsów w FIFA 18 jest otwieranie paczek, które może nie przynosi zbyt dużego zysku, ale jednocześnie pozwala nie tracić na tego typu strategii. Z kolei w Squad Building Challenge warto zorientować się, ile kosztować nas będą poszczególne zadania, a także jakie nagrody otrzymamy za ukończenie poszczególnych challengów. W tym przypadku warto też zorientować się, jaki jest przelicznik składu do stworzenia do paczki, którą otwieramy. Link do strony oraz do przykładowych składów zawarte zostały w opisie filmu. Dla graczy, którzy operują ligą włoską, warto wykonać wszystkie zadania otrzymując w zamian kartę Hansika, którą można wykorzystać w innym składzie.

Subskrybuj: http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1

Fejs: http://www.facebook.com/Paatrick1 

Do poradnika Jak zarabiać coinsy w FIFA 18 #1 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe gry na konsole fifa 18 gry sportowe coins fifa 18 sportowe gry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarabiać coinsy w FIFA 18 #1 skomentowało 15 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...