Jak zapisać utwór muzyczny z płyty kompaktowej na dysk

Poradnik dodany przez: Fineasz_Flynn-YouTube
58621 5

Wiele osób ma problem z zapisaniem utworu muzycznego który znajduje się na płycie kompaktowej. Właśnie dlatego stworzyłem ten poradnik. Zgrywanie audio CD możemy wykonać za pomocą programu np. Ashampoo Burning Studio, który był opisany przez innego użytkownika który pokazywał zgrywanie muzyki z płyt właśnie tym programem. 

Ja pokaże inny sposób, który nie będzie wymagał instalacji żadnych programów a do zapisania utworów z płyty wystarczy nam tylko Windows Media Player. Nasze pliki muzyczne zostaną zapisane w formacie wma, który bez problemu będzie mógł być odtwarzany w każdym playerze muzycznym takim jak Winamp. 

Przegrywanie płyt audio okazuje się bardzo proste a kopiowanie utworów z płyt nie wymaga zgrywania całej listy i wszystkich plików. Możemy sobie wybrać co chcemy zgrać na dysk. No i mając oryginalne płyty będziemy mogli nasze ulubione utwory odtwarzać na przenośnych odtwarzaczach muzyki. Jeżeli pomogłem, to wstaw łapkę w górę, zostaw komentarz oraz subskrybuj mój kanał, aby być na bieżąco.

Składniki:

  • Czego będziemy potrzebować:
  • Windows Media Player
  • Dysk z utworami muzycznymi

Do poradnika Jak zapisać utwór muzyczny z płyty kompaktowej na dysk przypisano następujące tagi:

odtwarzacze zgrywanie audio cd zapisywanie z płyt kompaktowych zapisywanie utworów z płyty przegrywanie płyt audio kopiowanie utworów z płyt zgrywanie muzyki z płyt

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapisać utwór muzyczny z płyty kompaktowej na dysk skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...