Jak zapisać animację jako film w Cinema 4D

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
18981 0

Cinema 4D i poradnik w którym zobaczycie jak zapisuje się animacje jako film. Każdy kto amatorsko, czy tak bardziej profesjonalnie działa w tym programie, musi wiedzieć jak zapisywać swoje prace. w końcu nad animacją spędza się naprawdę dużo czasu a zapisywanie animacji w Cinema 4D niech będzie taką wisienką na torcie. Chodzi o to aby animacja w Cinema 4D po zapisie wyglądała fantastycznie i profesjonalnie. Niech jakość waszej pracy nie zostanie pogorszona przez tryb zapisu. 

W tym poradniku dowiecie się najważniejszych rzeczy odnośnie zapisywania animacji w Cinema 4D. Teraz nikt z was nie będzie miał z tym problemu a wszystkie najważniejsze tryby zapisy zostaną tutaj wyjaśnione. Poniżej macie listę najlepszych formatów do zapisu swojej animacji:

1280x720 - HD
1920x1080 - Full HD (FHD)
2048x1152 - 2K
4096x2304 - 4K (Ultra HD, UHD) 

Zapoznajcie się z tym tutorialem Cienma 4D i pamiętajcie, że jeżeli macie jakiś problem z interfejsem programu to na pewno gdzieś w necie jest już na niego odpowiedź :)

Składniki:

  • --- Pobierz trial ---
  • http://goo.gl/cTAAmg (dobreprogramy.pl)

Do poradnika Jak zapisać animację jako film w Cinema 4D przypisano następujące tagi:

obsługa programów cinema 4d tutorial animacja jako film cinema 4d poradniki zapisywanie animacji w cinema 4d animacja w cinema 4d

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapisać animację jako film w Cinema 4D skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...