Jak zapętlać utwory na Youtube

Poradnik dodany przez: historyk77
64719 5

Czasem człowiek znajdzie taki utwór muzyczny którego chce się słuchać w kółko. Jeżeli akurat masz taki klip na YouTube to teraz będzie wiadomo jak można zapętlić film z naszą ulubioną muzyką. Słuchanie "na okrągło" naszych ulubionych piosenek z serwisu YouTube jest prostsze niż myślicie. No i nie ma potrzeby ciągłego klikania przycisku REPLAY.

Powtarzanie utworów oryginalnie nie jest opcją dostępną w serwisie YouTube i musimy skorzystać z innej strony, która jest podana w składnikach pod opisem filmu. Dzięki niej, zapętlanie filmów będzie banalne i jakikolwiek klip z YouTube będziecie mogli odtwarzać aż do znudzenia. 

Replay na YouTube w sumie powinien być dostępny jako standardowa opcja ale jak widać nie jest. dlaczego nie jest? To trudno stwierdzić. Ale internet nie znosi pustki i dlatego powstała prezentowana w tym poradniku strona. YouTube i odtwarzanie muzyki w zapętleniu (chociaż to wcale nie musi być muzyka) działa sprawnie, co sami możecie sprawdzić. Testujcie i korzystajcie z tego pomysłu

Składniki:

  • www.rpyoutube.com

Do poradnika Jak zapętlać utwory na Youtube przypisano następujące tagi:

przydatne strony youtube odtwarzanie muzyki powtarzanie utworów zapętlanie filmów replay na youtube

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapętlać utwory na Youtube skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...