Jak zamarkować strzał w FIFA 17

Poradnik dodany przez: marcjano
14911 0

Kolejny poradnik dla wszystkich tych, którzy chcą naprawdę dobrze opanować grę w FIFA 17. Trzeba przyznać, że każda następna wersja tej gry niesie ze sobą coraz więcej możliwości a co za tym idzie coraz trudniej wszystko opanować. A naprawdę czasem szkoda czasu na to aby samemu wszystko testować i kombinować. W przypadku poradników FIFA 17 nic one nam nie zabierają z gry i warto z nich korzystać.

A w tym tutorialu FIFA 17 będzie fake shot czyli markowanie strzałów. W FIFA 17 to przydatna umiejętność ale nie jest obowiązkowa. Generalnie bez tej umiejętności i tak będziecie trafiać brami ale nieco częściej i lepiej będzie wam to wychodzić z markowanym strzałem. W FIFA 17 jest dużo różnych możliwości i są różne techniki strzałów i warto chociaż teoretycznie poznać je wszystkie a korzystać z tych, które nam najbardziej pasują.

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1

Twitch: http://www.twitch.tv/paatrickone

Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1

Snapchat: dpaatrick1d

Moi Partnerzy to:

FVPA Polska: http://www.fvpa.pl (http://fvpa.pl/board - forum)

Oficjalne polskie rozgrywki fifa virtual pro, prężnie działające od 2012 roku, do których no trzeba dołączyć jeśli lubisz serię FIFA. Nie czekaj, dołącz już dzisiaj!

MYFIFA.PL http://www.myfifa.pl - forum Turniejowe FIFA 15/16/17 PC/PS3/PS4/XBOX

Jeżeli filmik się podobał daj łapkę w górę lub skomentuj.

Muzyka: Ahrix – Nova Spotify: https://open.spotify.com/artist/0kXCdaJ7C5MD27jXxzvHsa Facebook: http://bit.ly/1wFWvyM Youtube Channel: http://bit.ly/2mUBTD2 Youtube Video: http://bit.ly/1eXqiOi SoundCloud: http://bit.ly/1m1ye0b

Do poradnika Jak zamarkować strzał w FIFA 17 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe tutoriale fifa 17 poradniki fifa 17 markowanie strzałów w fifa 17 fake shot jak grać na konsoli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamarkować strzał w FIFA 17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...