Jak zainstalować Windowsa na Macu

Poradnik dodany przez: AppleNaYouTube
27959 0

Hej, w tym odcinku Mac'owego Poradnika chciałbym pokazać Wam, jak zainstalować system Windows (Windows 8) na komputerze z systemem Mac OS X za pomocą Parallels Desktop. Dwa systemy na komputerze nie są wielkim wyzwaniem i takie platformy jak Windows i Mac mogą spokojnie funkcjonować obok siebie. System Windows na komputerze Apple to ciekawe rozwiązanie, które na pewno usprawni waszą pracę na Macu. W końcu Windows to nadal najpopularniejszy system operacyjny na świecie. System Windows zostanie zainstalowany na Macu za pomocą maszyny wirtualnej.

Parallels Desktop i instalacja systemu Windows na Macintosh nie jest trudna. Bardziej chodzi o czas jaki jest potrzebny do instalacji. Dlatego jeżeli jesteś użytkownikiem komputera Macintosh i chcesz mieć na swoim komputerze także możliwość korzystania z opcji jakie daje system Windows, to oglądaj ten poradnik a wspólnie zainstalujemy u Ciebie Windowsa na wirtualnej maszynie. 

Dwa systemy operacyjne na jednym komputerze Apple i sposób na osiągniecie takiego stanu rzeczy.

Składniki:

  • Facebook tego kanału:
  • facebook.com/AppleNaYoutube
  • Jeśli masz pytanie za tweetuj:
  • @MatthewKrawczyk lub zostaw pytanie w komentarzu

Do poradnika Jak zainstalować Windowsa na Macu przypisano następujące tagi:

windows 8 windows na mac windows na macu parallels desktop dwa systemy na komputerze windows na komputerze apple windows na macintosh

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować Windowsa na Macu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...