Jak zainstalować wiele programów za jednym zamachem

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
19767 0

Na nowym komputerze lub na kompie po formacie trzeba zainstalować różne programy i aplikacje. Lista programów do zainstalowania jest długa i zawsze o czymś pewnie zapomnimy. Pół biedy kiedy wykonujemy instalację programów po formacie dla siebie. Wtedy nawet kiedy czegoś zapomnimy, to szybko możemy to zainstalować. Ale kiedy działamy na komputerze kogoś innego, kto nas poprosił o pomoc to fajnie zrobić wszystko za jednym zamachem. Zatem jakie programy po formacie najlepiej będzie zainstalować i co zrobić aby o niczym nie zapomnieć? Z pomocą przychodzi nam strona ninite.com, na której znajduje się instalator z wyborem wszystkich najbardziej znanych programów i aplikacji. Wszystko jest podzielone na kategorie więc szybko zainstalujesz to co potrzebne i o niczym nie zapomnisz. 

Strona ninite.com i lista programów do zainstalowania, która się tam znajduje mocno się przydaje i mocno przyśpiesza zabawę z instalacją potrzebnych programów.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał Piotr Modzelewski

Do poradnika Jak zainstalować wiele programów za jednym zamachem przypisano następujące tagi:

ninite instalatory i archiwizatory jakie programy zainstalować programy po formacie lista programów do zainstalowania jakie programy po formacie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować wiele programów za jednym zamachem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...