Jak zainstalować Trapcraft Mod [1.6.2]

Poradnik dodany przez: rafski
14099 0

Tym razem zajmiemy się modem TrapCraft. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli robić jeszcze bardziej ciekawe pułapki na moby, zwierzęta i ... na innych graczy. Minecraft mody to często szukana fraza. Nic dziwnego, w końcu każdy kto gra w Minecrafta chce grę zrobić po swojemu a mody się do tego przydają. Instalowanie moda ogólnie jest proste, ale niestety nie w tym przypadku. A dzieje sie tak dlatego, że aby zainstalować mod TrapCraft potrzeba jeszcze moda Launcher Minecraft, Forge, OptiFine i TooManyItems. To powoduje, że jeżeli nie masz tych modów zainstalowanych to sporo czasu Ci zajmie pododawanie i instalacja modów.

Ale te dodatki i tak się przydają bo jeżeli modujesz to część pewnie już masz zainstalowaną w Minecraft. Dodatki naprawdę potrafią ulepszyć grę dlatego polecam się przemęczyć i przebrnąć przez proces instalacji aby potem korzystać z tych modów. 

A i zamiast linku podanego w składnikach możecie wpisać w Google "TrapCraft minecraft forum" i wejść w pierwszą propozycję.

Składniki:

  • Link do moda TrapCraft 1.6.2:
  • http://www.minecraftforum.net/topic/1684171-162-trapcraft-v210a-fans-igniters-spikes-magnetic-chests-and-more-now-open-source/

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować Trapcraft Mod [1.6.2] skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...