Jak zainstalować Tor Browser na Androida - Cebulowe Poradniki #2

Poradnik dodany przez: BlackBox
15004 0

Bezpieczeństwo w sieci jest tak samo ważne jak to w realu. Nie możemy stawiać jednego nad drugie, po prostu się nie da. Należy być ostrożnym w obu przypadkach, ponieważ często możemy trafić na osoby, które mają wobec nas nie do końca dobre zamiary. 

Anonimowość w sieci, nie chodzi o tytuł filmu :) to podobno jeden z mitów, które krążą po sieci. Podobno nie da się tam być osobą nie do wykrycia. Jak być anonimowym w sieci? Czy to w ogóle jest możliwe? 

Odpowiedź brzmi: tak, jest to możliwe i dodam, że nawet na urządzeniach mobilnych i w sumie o tym będzie dzisiejsze video. Zapytacie pewnie jak? Otóż potrzebujemy czegoś o nazwie TOR BROWSER. Jest specjalna przeglądarka internetowa, która wiele nam umożliwia. 

TOR Browser i Android idą ze sobą w parze, może dlatego, że jest system bardzo podatny na wszelkiego rodzaju zmiany? Powodów jest naprawdę wiele, a Wy wybierzcie ten, który Wam najbardziej pasuje :). 

Przeglądarka TOR Browser ułatwi Wam sprawę anonimowości, żeby dowiedzieć się nieco więcej, zapraszam na film :).

Do poradnika Jak zainstalować Tor Browser na Androida - Cebulowe Poradniki #2 przypisano następujące tagi:

bezpieczeństwo w sieci anonimowość w sieci jak być anonimowym w sieci tor browser tor browser android przeglądarka tor browser

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować Tor Browser na Androida - Cebulowe Poradniki #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...