Jak zainstalować przycisk start w Windows 8

Poradnik dodany przez: pomocnymisiek
47193 5

Pracujecie na Windows 8 i mocno brakuje wam starego i poczciwego przycisku Start w systemie? 

W tym poradniku będziecie mogli dowiedzieć się w jaki sposób przy zaledwie kilku kliknięć można zainstalować przycisk START w systemie Windows 8 oraz jak powrócić do standardowego menu znanego z poprzednich wersji systemu. 

Pasek startu Windows co prawda zmieniał się z każdym nowym systemem ale generalnie zasada i działanie pozostawały te same. Jednak w Windows 8 programiści i twórcy tego systemu zaszaleli i pozmieniali dosłownie wszystko. Wielu ludziom ten system i takie rozwiązania nie przypadły do gustu i dlatego powstał ten poradnik. Teraz każdy z was, kto ma zainstalowany Windows 8 będzie mógł zainstalować przycisk start i powrócić do paska zdań znanego z poprzedniej wersji Windowsa. Takie rozwiązanie na pewno wielu z wam się spodoba. 

Pomysł sprawdzony, działa i standardowe menu w Windows może teraz mieć każdy posiadać nowego Windowsa. Sami zobaczcie jak to wygląda i co trzeba zrobić.

Składniki:

  • LINK DO PROGRAMU:
  • http://sourceforge.net/projects/classicshell/files/

Do poradnika Jak zainstalować przycisk start w Windows 8 przypisano następujące tagi:

windows 8 pasek zadań przycisk start windows 8 start pasek startu w windows start button windows standardowe menu w windows stare menu windows

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować przycisk start w Windows 8 skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...