Jak zainstalować Prince of Persia na Androidzie

Poradnik dodany przez: Fregata
6642 0

Siemanko!

Jeśli tutaj jesteście, to pewnie zdajecie sobie sprawę jakie systemy operacyjne wiodą prym na rynku smartfonów. Tak, czy siak powiem Wam, że jest to Android i iOS. O ile iOS jest bardzo userfrendly i poradzą sobie z nim nawet mniej zaawansowani użytkownicy, to Zielony Robocik już taki przystępny dla wszystkich nie jest. Można się oczywiście przyzwyczaić do wszystkiego, ale zdecydowanie trudniejszy dla zwykłego użytkownika jest ten drugi system. 

Nie zmienia to faktu, że niektóre gry i programy na telefon, to takie elementy, przez które po prostu wybieramy danego producenta oprogramowania. Ja należę do grupy bardziej zaawansowanych użytkowników, dlatego wybrałem Androida, bo według mnie, powtarzam, według mnie daje on o wiele większe możliwości niż Jabłuszko. 

Teraz przejdźmy do meritum. Najlepsze gry na androida, to takie, których na niego nie ma :D. Przynajmniej w teorii :). A dlaczego w teorii? Ponieważ są emulatory DOS, które pozwolą nam na uruchomienie takich hitów jak Prince of Persia. Na telefon? Taka gra? Nic tylko się skusić :). System DOS na telefonie daje możliwości całkiem spore, przez co możemy uruchomić sporo ciekawych tytułów, które powinny zainteresować niejedną osobę. 

Instalacja systemu dos na androidzie zostanie dokładnie wyjaśniona w powyższym filmiku, który mam nadzieję włączycie. Jeżeli macie jakieś pytania, to najlepiej będzie jeśli zostawicie je w komentarzu. Zaglądam tam często, więc wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Zachęcam także do subskrybowania tego kanały żeby być na bieżąco z materiałem :). 

A tutaj krótkie streszczenie dla leniwych. 

W filmiku pobawimy się w środowisku Dos na Smartfonie z systemem Android .

Do poradnika Jak zainstalować Prince of Persia na Androidzie przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon najlepsze gry na androida emulator dos prince of persia na telefon system dos na telefonie instalacja systemu dos na androidzie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować Prince of Persia na Androidzie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...