Jak zainstalować oraz aktywować XVM w World of Tanks

Poradnik dodany przez: djvirus
95838 0

Poprawny sposób instalacji oraz aktywacji XVM w World of Tanks. Po ostatnich zmianach wiele osób ma problemy z tym, gdyż po instalacji wiele osób narzeka, że nie działa im XVM w World of Tanks. Download i źródło nie ma tutaj zbytnio znaczenia jak się niektórym może wydać. Aby rozwiązać ten problem oglądajcie ten poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości na ten temat.

XVM, czyli eXtended Visualization Mod oprócz samej instalacji wymaga także aktualizacji co będzie oczywiście pokazane. Aktualizacja XVM i cała konfiguracja tego wszystkiego nie jest taka trudna.

Mody WOT jak najbardziej polecam, gdyż ulepszają one naszą grę. WOT i mody jak w wielu grach tego typu pozwalają na lepszą rozgrywkę a jeżeli macie problem z jakimś modem, to na pewno już w sieci jest podane rozwiązanie. Trzeba sobie wtedy poszukać samemu albo do kogoś napisać. 

Subskrybujcie mój kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/djviruspl?sub_confirmation=1

Link do mojego Facebooka:
https://www.facebook.com/groups/685503901468206/

Składniki:

  • Ściągnij XVM:
  • http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/274154-inne090-mod-pack-by-djviruspl-090-v5-oraz-xvm-by-djviruspl-090-v4-instalator-27042014/
  • Aktywacja XVM:
  • http://www.modxvm.com/en/
  • Nie masz konta w grze?
  • Zarejestruj się i graj za darmo: http://bit.ly/WotRejestracja

Do poradnika Jak zainstalować oraz aktywować XVM w World of Tanks przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer wot mody xvm world of tanks download world of tanks xvm download world of tanks xvm konfiguracja aktywacja xvm mody wot

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zainstalować oraz aktywować XVM w World of Tanks skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...