Jak zagrać w mini gierkę Zerg Rush na Google

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Google
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 12.09.2013 / 20:00
  • Odsłony: 17 297
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Pyrka7088

Do poradnika jak zagrać w mini gierkę zerg rush na google przypisano następujące tagi:

Google potrafi nas zaskoczyć. Zmieniają swoje logo kiedy jest jakaś specjalna okazja albo rocznica ważnego wydarzenia i tworzą też mini gierki na swojej wyszukiwarce. Jedną z takich mini gier jest Zerg Rush. Uruchomienie jej jest bardzo proste i wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "zerg rush" aby uruchomić tą gierkę.

Takie rzeczy w Google też można znaleźć pod pojęciem easter eggs. Spróbujcie a zobaczycie, że jest tego więcej. A tak w ogóle to niby czemu ludzie zachwycają się takimi małymi mini gierkami? A bo wyobraźcie sobie, że jesteście w pracy albo na lekcji informatyki. No nie można uruchomić żadnej gry a tutaj proszę - jesteś w Google i grasz :)

Gry na przeglądarce to tak samo wciągające jak gra w Excelu albo Wordzie. Tak, te programy z pakietu Microsoft office tez mają ukryte mini gierki. Na spryciarze.pl są one pokazane w poradnikach więc poszukajcie sobie sami. No a poza tym taki Zerg Rush to też ciekawostka dotycząca największej wyszukiwarki na świecie. A zauważyliście, ze strzela się jakby w logo przeglądarki Opera?

Kategoria: Internet > Google

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zagrać w mini gierkę Zerg Rush na Google skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków