Jak zagrać w Duke Nukem 3d online

Poradnik dodany przez: Truerro
18998 3

Duke Nukem 3d - jeżeli nie znasz to nie wiesz co to znaczy klasyka i czym jest prawdziwa historia gier. Wstydź się graczu :) ale do rzeczy. Duke Nukem 3d teraz jest już w wersji online, za darmo dla każdego kto chciałby przypomnieć sobie dobre stary czasy i czas jaki spędził przy tej strzelance. W ta grę możesz teraz zagrać na urządzeniach mobilnych. Tak, Duke Nukem 3d na tablet, czy też Duke Nukem 3d na telefon to nie mrzonki a sprawdzony sposób na extra zabawę w stylu retro games. 

Co prawda niektórzy będą musieli przyzwyczaić się do mobilnego sterowania które jest znacznie inne niż klasyczne zjednoczone siły klawiatury i myszki ale to kwestia wprawy i kilku prób. Najważniejsze że ta cudna gra jest za darmo i można w nią grać kiedy tylko dusza zapragnie. 

Odkrywaj ponownie zapomniane levele i niech znów Twoim światem zawładnie Duke Nukem 3d. Gra online jest identyczna jak oryginał więc całe szczęście nie jest to jakaś podrasowana wersja tylko prawdziwy autentyk. Zapraszam wszystkich fanów

Składniki:

  • http://i1.ytimg.com/vi/pi7SyXkuE8Q/hqdefault.jpg

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zagrać w Duke Nukem 3d online skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...