Jak zacząć z walutą Bitcoin #2 - zarabianie i opłacalność

Poradnik dodany przez: Nietykalny_Kaktus
36429 5

Czas na drugi odcinek. Jeżeli po pierwszej części nadal jesteś zainteresowany tematem waluty Bitcoin i zarabianiem na Bitcoinach to zapraszam do tego poradnika. Na pewno informacje tutaj zawarte Ci pomogą. A dowiesz się naprawdę wielu rzeczy w tym także o koparkach Bitcoinów i o tym jaki sprzęt do Bitcoinów będzie najlepszy. 

To oczywiście nie wszystko. Tylko na początek pamiętaj, że aby na poważnie zająć się zdobywaniem Bitcoinów to trzeba zainwestować w sprzęt. Dlatego już w pierwszym odcinku napisałem, że to nie jest dla wszystkich. A do tego wszystkiego trzeba doliczyć zużycie prądu. Dlatego zarabianie na bitcoinach musi byc zaplanowaną i przemyślaną decyzją. Nic na szybko i nic na siłę. A czy to jest opłacalne? No cóż, po tym odcinku każdy sam będzie mógł sobie odpowiedziec na to pytanie. Jedno jest pewne:  nie ma nic pewnego zarówno w Bitcoinach jak i w innych dziedzinach i gałęziach i sposobach zarabiania pieniędzy.

Zapraszam do tego poradnika jak i do poprzedniej części

 

Składniki:

  • Przelicznik: http://www.bitminer.pl/
  • GuiMiner: http://guiminer.org/ (Niebieski przycisk Download)

Do poradnika Jak zacząć z walutą Bitcoin #2 - zarabianie i opłacalność przypisano następujące tagi:

przydatne programy bitcoin waluta bitcoin zarabianie na bitcoinach zdobywanie bitcoinów co to jest bitcoin koparka bitcoinów sprzęt do bitcoinów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć z walutą Bitcoin #2 - zarabianie i opłacalność skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...