Jak zabezpieczyć komputer dodatkowym hasłem

Poradnik dodany przez: gombiak
12594 0

Siemaneczko! Witajcie  w naszej serii poradników komputerowych. Dziś chciałbym zaprezentować Wam jak ochronić komputer przy użyciu hasła i przy okazji zabezpieczyć Twój komputer przed dzieckiem. Metoda jaką Wam dzisiaj zaprezentuję opiera się na haśle w biosie komputera.

Zastanawialiście się kiedyś nad ochroną danych? Najlepszym sposobem jest ochrona komputera przy użyciu hasła. Z dzisiejszej produkcji nauczymy się jak zabezpieczyć swój sprzęt zakładając dodatkowe hasło na komputerze. BIOS-owe zabezpieczenie nie jest co prawda idealne, ale pomoże skutecznie zabezpieczyć komputer przed dzieckiem. Spróbuj sam!

 

Muzyka: ★ Intro - Urban Contact - Sky Express ★ Dubstep - Mark Instinct & Bare - Fucking Vicious ★ Tło - Major Lazer - Watch Out For This (Tak piosenka z reklamy Pepsi) Przypominam Wam, że wszystko co jest tutaj pokazane robicie tylko i wyłacznie na swoją własną odpowiedzialność. Co prawda nie sądzę, aby cokolwiek mogło się stać, ale to Ty znalazłeś ten filmik i chcesz wykorzystać wiedzę w nim zawartą. Narazie!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zabezpieczyć komputer dodatkowym hasłem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...