Jak wysyłać komuś bardzo duże pliki

Poradnik dodany przez: Grymas44
23780 4

Poradnik pokaże wam jak bez korzystania z poczty e-mail można przesyłać pliki przez internet. I to wszystkie pliki bez znaczenia jaką mają wielkość. Dodatkowo, genialną funkcją tego sposobu jest fakt, że osoby które sobie przesyłają pliki nie muszą być w tym czasie podłączone do internetu. 

A wszystko to dzięki programowi AnySend, który bardzo mocno ułatwia i upraszcza przesyłanie plików między komputerami. I to nie tylko komputerami z systemem Windows ale także AnySend obsługuje systemy OST i urządzenia mobilne takie jak Android. 

Przesyłanie plików przez Internet jest czasem problematyczne, szczególnie w przypadku większych plików. Ja starałem się korzystać z Chomika (ale aby nie tracić transferu to musiałem znajomym dawać login i hasło do programu aby sobie ściągnęli to co chciałem im wysłać) i też przesyłanie dużych plików starałem się zrobić poprzez wirtualne dyski. Ale co słabo to szło. Program AnySend jest świetny i darmowe przesyłanie plików teraz już dla mnie jest czymś prostym i bezstresowym

Składniki:

  • AnySend

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wysyłać komuś bardzo duże pliki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...