Jak wysyłać e-maile do użytkowników swojej strony na Joomla3

Poradnik dodany przez: mateuszgr2
38524 0

AcyMailing jest kompleksowym rozwiązaniem na Joomla3 do wysyłania e-maili w tym takich rzeczy jak newsletterów, autoresponderów, itd. AcyMailing posiada wszystko to co powinien mieć taki system wysyłania wiadomości na Joomla3.Znajdziesz tutaj prostotę w obsłudze, statystyki odnośnie wysyłanych rzeczy, kolejkowanie wiadomości itd. 

Jak sam autor komponentu twierdzi, AcyMailing jest obecnie najpotężniejszym systemem zarządzania biuletynami dla Joomla. Ten komponent jest w pełni zintegrowany z CMS Joomla i oferuje bardzo profesjonalne funkcje i opcje, które pozwalają na personalizowanie tworzonych biuletynów. Wysyłanie newsletterów i wszelkich innych maili sprawdza się tutaj do dowolnej liczby odbiorców, czyli można zarządzać nieograniczoną liczbą abonentów i korzystać z przeróżnych możliwości. AcyMailing można pobrać z Katalogu rozszerzeń Joomla!. Wysyłanie maili teraz nie będzie żadnym problemem i wszystko będzie szło gładko i bez wpadek.

Więcej lekcji na: http://www.wideo-edukacja.pl

Do poradnika Jak wysyłać e-maile do użytkowników swojej strony na Joomla3 przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów acymailing wysyłanie wiadomości na joomla3 autoresponder wysyłanie newsletterów joomla3 wysyłanie maili

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wysyłać e-maile do użytkowników swojej strony na Joomla3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...