Jak wymienić napęd optyczny w komputerze stacjonarnym i laptopie

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
9599 0

Naprawa komputera, czy też naprawa laptopa, to temat, który wiele osób odstrasza, ba nawet można powiedzieć, że przeraża. Nie jest to jednak takie trudne jak mogłoby się wydawać, pytanie, czy będziecie mieli na tyle odwagi, żeby coś takiego przygotować?

Sprzętowe zagadnienia są bardzo rozległe, ale dotyczą one praktycznie każdego użytkownika. Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że nie wszystkie z nich wymagają tajemnej inżynierskiej wiedzy.

Dlatego dziś poradnik z modyfikacji sprzętu komputerowego w którym pokaże, jak wymienić napęd w komputerze stacjonarnym oraz komputerze przenośnym (laptopie).

Wymiana napędu optycznego to nic trudnego, będzie potrzebny nam śrubokręt i odrobina samozaparcia. Wymiana napędu DVD w laptopie też powinna pójść dość gładko, wszystko zależy od producenta sprzętu, ale zwykle są to podobne rozwiązania.

Wyciąganie napędu optycznego, to jedna z najprostszych czynności, dlatego polecam ją zrobić na sam początek Waszej przygody ze sprzętowymi

 

Zapraszam.

Do poradnika Jak wymienić napęd optyczny w komputerze stacjonarnym i laptopie przypisano następujące tagi:

sprzętowe naprawa komputera naprawa laptopa wymiana napędu optycznego wymiana napędu dvd w laptopie wyciąganie napędu optycznego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić napęd optyczny w komputerze stacjonarnym i laptopie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...