Jak wymienić LCD i ekran dotykowy w iPhone 5S

Poradnik dodany przez: ukentv
39128 0

Praktyczne Serwisowanie i pierwszy odcinek drugiego sezonu. Dziś wymiana ekranu LCD w iPhone i wymiana ekranu dotykowego w iPhone 5S. 

Telefonu iPhone 5S mają swoich użytkowników i swoich fanów. Jest to także dosyć nowym model, który trzeba poznać jeżeli pracujecie jako serwisanci lub kiedy wszelkie naprawy i modyfikacje chcecie wykonywać samodzielnie. Wymiana ekranu LCD w iPhone, tak samo jak wymiana ekranu dotykowego nie należy do najprostszych i jeżeli oglądając ten poradnik stwierdzicie, że to nie dla was to na siłę nie ma co wymieniać w iPhone 5S. Naprawa ekranu wtedy pozostanie w rękach specjalisty do którego oddacie telefon. Sam ekran w iPhone 5S generalnie jest wytrzymały na wszelkie siły zewnętrzne ale jak wiadomo licho czai się wszędzie i zawsze może nam się przytrafić jakieś nieszczęście związane z naszym iPhone 5S. Naprawa ekranu wiadomo nie ma sensu i trzeba go wymienić. Innej opcji nie ma. No chyba, że pęknięty ekran wam nie przeszkadza.

Data powstania filmu: 2014.06.10

Autor: Jacek Wącior

Do poradnika Jak wymienić LCD i ekran dotykowy w iPhone 5S przypisano następujące tagi:

iphone ekran w iphone 5s wymiana ekranu w iphone wymiana ekranu lcd w iphone iphone 5s naprawa ekranu wymiana ekranu dotykowego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić LCD i ekran dotykowy w iPhone 5S skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...