Jak wymienić gniazdo zasilania w laptopie

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
9680 0

Sprzętowe zagadnienia są na tyle ciekawe, że możemy z nich naprawdę wiele wyciągnąć, a do tego dotyczą one wszystkich użytkowników. Każdy sprzęt ma prawo po pewnym czasie odmówić posłuszeństwa, czyli po prostu się zepsuć. Problem z zasilaniem laptopa, to wbrew pozorom dość częsta przypadłość, która może spotkać każdego użytkownika tego typu sprzętu. Winą może być zasilacz, który da się wymienić bez żadnych problemów, ale może być też nieco gorzej, a mianowicie w grę będzie wchodziła wymiana gniazda zasilania.

Dlatego dziś zajmiemy się wymianą gniazda zasilania w laptopie. Usuniemy stare gniazdo z płyty, oczyścimy miejsca z cyny po gnieździe oraz wlutujemy nowe gniazdo.

Pamiętajcie, że lutowanie na płycie głównej może Wam przynieść więcej szkody niż pożytku. Musicie po prostu być dość precyzyjni i mieć pewną rękę.

Pamiętajcie, że wszystko robicie na własną odpowiedzialność, dlatego jeśli macie jakieś opory, bądź obawy, to śmiało możecie o nich pisać, chętnie Wam coś poradzę.

Pozdrawiam i zachęcam do oglądania.

Do poradnika Jak wymienić gniazdo zasilania w laptopie przypisano następujące tagi:

sprzętowe naprawa laptopa wymiana gniazda zasilania problem z zasilaniem laptopa lutowanie na płycie głównej naprawa zasilania w laptopie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić gniazdo zasilania w laptopie skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...