Jak wymienić chłodzenie i pastę termo

Poradnik dodany przez: Truerro
13855 0

Poradnik krok po kroku w którym zobaczycie wymianę chłodzenia w komputerze i wymianę pasty tremoprzewodzącej na procesorze. Tak, to są proste czynności, ale wszytko jest proste dla osób, które już wcześniej robiły takie rzeczy. Mimo, że taka wymiana jest łatwa, to przecież nie rodzimy się z taką wiedzą. Jednak wystarczy raz zobaczyć i poznać zasady wymiany układu chłodzenia w komputerze aby przy kolejnych takich akcjach pamiętać co i jak zrobić. To samo dotyczy pasty termoprzewodzącej, w skrócie jest to pasta termo, znajdująca się na procesorze o której niektórzy nawet nie wiedzą. 

Poradniki komputerowe tego typu są skierowane dla początkujących komputerowców, którzy już od początku swojej przygody z komputerami (a nie tylko grami) chcą wszystko zrobić sami w domu, bez korzystania z usług serwisów komputerowych. 

Ten poradnik powinien się wam spodobał i dlatego wstawiam go tutaj. Poradnik pochodzi z konta tego użytkownika: http://www.youtube.com/user/rooshken - więc jeżeli wam się podoba to możecie go odwiedzić na YouTube

Do poradnika Jak wymienić chłodzenie i pastę termo przypisano następujące tagi:

sprzętowe pasta termoprzewodząca chłodzenie komputera pasta termo pasta na procesorze poradniki komputerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymienić chłodzenie i pastę termo skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...