Jak wymieniać się plikami przez chmurę

Poradnik dodany przez: Grymas44
16416 0

Na obecną chwilę, każdy użytkownik komputera posiada ogromną ilość danych, którą nie zawsze jest w stanie pomieścić na stacjonarnym dysku. Dobrym rozwiązaniem tej sytuacji jest trzymanie niektórych materiałów w chmurze, która jest obecnie bardzo bezpiecznym rozwiązaniem i posiada również dodatkowe możliwości.

Jednym z takich udogodnień jest z pewnością udostępnianie plików dla osób nie będących właścicielami chmury. Przesyłanie plików jest przez to o wiele łatwiejsze, co z pewnością pozytywnie przemawia za posiadaniem chmury. Oczywiście większość z Was zwróci uwagę na to, że korzystanie z takich usług nie jest darmowe, jednak istnieją portale gdzie przez krótki okres można posiadać pliki w chmurze i udostępniać je swoim znajomym. Takie udogodnienia zapewnia np. onetimebox

Onetimebox.org umożliwia wgranie plików oraz przesyłanie ich przez chmurę, a to znacząco ułatwia niektórym osobom przeróżne zadania. Przesyłanie plików jest w tym wypadku bardzo łatwe. Już dziś wypróbujcie tą możliwość jaką daje nam onetimebox.

Do poradnika Jak wymieniać się plikami przez chmurę przypisano następujące tagi:

udostępnianie plików przesyłanie plików przez chmurę dzielenie plików w chmurze onetimebox

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wymieniać się plikami przez chmurę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...