Jak wyłączyć hasło w Windows 10

Poradnik dodany przez: POLSKIL
86013 0

Windows 7, Windows 8, czy Windows 8.1 to były bardzo udane systemy operacyjne. O ile Windows 7 miał sporo wspólnego z Vistą i XP, tak Windows 8, to była całkowita nowość. Zniknął w nim przycisk start, dodano kontrowersyjne kafelki, które nie każdemu przypadły do gustu, a także kilka innych rzeczy. Po wielu apelach swoich użytkowników Microsoft wypuścił wersję Windows 8.1, która wprowadzała kilka poprawek w najbardziej newralgicznych punktach systemu. Między innymi został przywrócony przycisk start, płynność działa systemu została znacząco poprawiona, a także wiele więcej.

Od niedawna możemy cieszyć się nowym systemem od Microsoftu, czyli Windowsem 10. System ten został przeprojektowany i ma być dużo lepszy niż jego poprzednicy.

Przejdę od razu do rzeczy, które mogą w tym systemie irytować. Jedną z nich jest wpisywanie hasła przy starcie systemu. Logowanie bez hasła było by świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają komputer tylko i wyłącznie na swój użytek. Hasło Windows 10 ustawiamy zaraz po instalacji systemu. Kiedy już nadamy nazwę naszemu użytkownikowi musimy podać hasło, które będzie wymagane przy logowaniu.

Poradniki Windows 10 powstają jak grzyby po deszczu. Co sprytniejsi wynajdują ciekawe rozwiązania, które można wprowadzić w tym systemie. Jednym z nich jest wyłączenie hasła. Windows 10 daje taką możliwość, ale nie chwali się tym zbytnio. Ustawienie hasła w Windows 10, a raczej jego brak może wielu osobom ułatwić pracę :)

Chcesz więcej poradników - zapraszam na mój kanał yt:

https://www.youtube.com/channel/UCAZMQNJGnrX0uhz9rEzp1wA/feed

Składniki:

  • Chcesz więcej poradników - zapraszam na mój kanał yt:
  • https://www.youtube.com/channel/UCAZMQNJGnrX0uhz9rEzp1wA/feed

Do poradnika Jak wyłączyć hasło w Windows 10 przypisano następujące tagi:

windows 8 logowanie bez hasła poradniki windows 10 hasło windows 10 wyłączenie hasła windows 10 ustawienie hasła w windows 10

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyłączyć hasło w Windows 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...