Jak wyłączyć aktualizacje w Windows 10

Poradnik dodany przez: JamJestJay
74592 0

Windows 8 i Windows 8.1, czy Windows 7 to były bardzo udane systemy operacyjne. Ale jak to bywa z systemami, pora na coś nowego. 

Windows 10 i poradniki do tego systemu są ostatnimi czasy bardzo popularne. Ale w wielu nie znajdziemy wzmianki o wyłączeniu aktualizacji. W Windows 10 w teorii jej nie wyłączysz. 

Microsoft chce byśmy pracowali na jak najbardziej aktualnej wersji systemu. A co jeśli ktoś nie chce mieć aktualizacji, gdyż są one uciążliwe dla nie których użytkowników systemu Windows? Aktualizacja Windows 10, czy warto? Odpowiedzi na to jednoznacznej nie ma, jak mówiłem wcześniej wiele osób nie chce aktualizować swojego systemu gdyż jest to dla nich coś zbędnego. 

Przypomnijmy ze premiera Windows 10 odbyła się 29 lipca 2015 r. Od tego zostało wprowadzone wiele zmian. Konfiguracja Windows 10 pozwala nam na wiele. Windows 10 i wyłączenie aktualizacji, to nie taka trudna sprawa. Oczywiście, jeśli poświęcisz chwile. Dowiesz się także co należy wyłączyć w nowym systemie Windows 10.

A jak wygląda wyłączenie aktualizacji w Windows 10?

Krok 1 - uruchom wiersz poleceń oraz wpisz komendę msconfig, następnie przejdź do usługi oraz odnajdź uslugę Windows Update.

Krok 2 - odznacz haczyk, kliknij zastosuj oraz Ok. Na koniec zrestartuj komputer i gotowe!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyłączyć aktualizacje w Windows 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...