Jak wykorzystać ukryte możliwości iPhona - 8 trików

Znalazł: NieMaMnie
Źródło filmu: YouTube
62164 0

Triki w iPhone to szerokie pole do tworzenie porad i poradników i właśnie tutaj macie jeden z takich przykładów. Co prawda teraz już nie mam iPhona bo przerzuciłem się na Samsunga ale dla posiadaczy "nadgryzionego jabłka" ten film będzie bardzo przydatny i przede wszystkim ciekawy. Sam z chęcią chciałbym mieć niektóre z funkcji, które tutaj zostały pokazane w swoim telefonie.

Sztuczki iPhone to nie tylko rzeczy którymi można "zaszpanować" ale bardzo przydatne opcje i możliwości, których używać można codziennie. No nie wszystkich bo przecież przykładowo codziennie nie będziecie korzystać z poziomicy w telefonie ale z innych trików w iPhone już tak.

Takie rzeczy jak czas wiadomości w iPhone, robienie zdjęć seriami czy też kasowanie tekstu przez potrząsanie telefonem to tylko niektóre z trików i porad jakie czekają na was w tym poradniku. Wszystko pokazane fajnie, szybko i treściwie, bez zbędnego przeciągania tematu, czyli tak jak powinno być. Raz dwa i wszystkie 8 trików w iPhone macie opanowane.

Do poradnika Jak wykorzystać ukryte możliwości iPhona - 8 trików przypisano następujące tagi:

iphone iphone zdjęcia triki iphone iphone porady iphone sztuczki triki w iphone sztuczki iphone czas wiadomości w iphone

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać ukryte możliwości iPhona - 8 trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...