Jak wykorzystać pewien trik w After Effects do techniki 3D

Poradnik dodany przez: DamianNk
9672 5

Zapraszam na bonusowy tutorial do After Effects o prostej metodzie, która pomoże wam w pracy w środowisku 3D.  Jest to taki bardzo użyteczny trik, którego warto się nauczyć, ponieważ gwarantuję wam, że każdy kto zajmuje się amatorsko czy nawet już trochę bardziej profesjonalnie techniką 3D będzie używał tego sposobu. w końcu każda pracę trzeba sobie ułatwiać a nie utrudniać. Jeżeli zajmujecie się i pracujecie w środowisku 3D to warto zapamiętać ten tutorial do After Effects i tą metodę. 

Co prawda są to podstawy programu Adobe After Effects ale jak to zwykle bywa przy nauce tego typu programów, wiele osób nie natknęło się na ten sposób, na ten pomocny trik. 

Tutoriale After Effects i wszelkie poradniki do After Effects traktują o wielu sprawach i zagadnieniach w programie ale właśnie czasem brakuje informacji i przekazywania wiedzy o różnych ułatwieniach jakie można zastosować w tym programie i to do różnych celów. 

Zapraszam do tego poradnika i sprawdźcie tez inne moje filmy na profilu.

Składniki:

  • Adobe After Effects

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak wykorzystać pewien trik w After Effects do techniki 3D przypisano następujące tagi:

3d adobe after effects poradniki after effects after effects tutoriale technika 3d praca w 3d tutorial do after effects środowisko 3d

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać pewien trik w After Effects do techniki 3D skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...