Jak wykorzystać dostęp nadzorowany na iPhone, iPod i na iPad

Poradnik dodany przez: AppleNaYouTube
18776 0

Hej, w tym odcinku iOS'owego poradnika chciałbym pokazać wam Dostęp Nadzorowany, dzięki któremu będziecie mogli kontrolować używanie waszego iPhone'a, iPod'a Touch czy iPad'a. 

Dostęp kontrolowany jest czymś więcej niż znaną wam z innych programów ale na peceta kontrolą rodzicielską. Tutaj macie bardzo szerokie pole związane z udostępnianiem plików na ipadzie, ograniczenia co do przeglądanych stron internetowych a nawet można tak zablokować nasz sprzęt aby dana osoba mogła użyć np. tylko jednego programu lub jednego pliku. Pamiętajcie, że dostęp kontrolowany działa na różnych urządzeniach marki Apple. To co można wykonać za pomocą tego zestawu na iPadzie zadziała też na iPhone i na iPad. 

Takie rzeczy są bardzo przydatnymi programami, które po prostu trzeba mieć. No może program to za dużo powiedziane, ponieważ Dostęp nadzorowany to funkcja dostępna w systemie. Kontrola iPhone czy kontrola iPada na pewno spodoba się rodzicom ale jak będzie widać w tym poradniku, nie tylko oni mogą z tego korzystać. Jeśli film Ci się spodobał, za subskrybuj mój kanał

Składniki:

  • Facebook tego kanału:
  • https://www.facebook.com/AppleNaYoutube
  • Jeśli masz pytanie za tweetuj:
  • @MatthewKrawczyk

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać dostęp nadzorowany na iPhone, iPod i na iPad skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...