Jak wykorzystać bugi i dziury w GTA Online - miejsce pod mostem

Poradnik dodany przez: Neverlander
11091 0

Bugi i dziury w GTA Online i kolejne miejsce z którego możemy bezkarnie się bawić z policją i innymi graczami. Zabawa w GTA Online, w tym przypadku pod mostem (dokładna lokalizacja jest pokazana w poradniku) to sposób na to aby mieć duży teren do ostrzału, tym samym nie będąc zauważonym. Nikt nas nie trafi ale za to my będziemy mogli rozwalić każdego. Jest to możliwe oczywiście dzięki błędom tekstur jakie gdzieniegdzie występują w GTA Online. Ciekawe miejsca tego typu nadają się do mocnej rozwałki i nie ma stresu, że ktoś nas spróbuje sprzątnąć. 

Samodzielne znalezienie takich bugów w GTA Online nie jest proste bo przecież gra jest ogromnie rozbudowana a co za tym idzie miejsc, budynków, mostów i innych obiektów jest ogromna ilość. Poradniki GTA Online sprawiają, że jak na tacy macie podane takie lokalizacje i z samej czystej ludzkiej ciekawości warto je sprawdzić. Policja i zabawa w GTA Online to jedno ale prawdziwa frajda to trolowanie innych graczy, którym na pewno podskoczy poziom agresji i nerwów.

Do poradnika Jak wykorzystać bugi i dziury w GTA Online - miejsce pod mostem przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer gta online poradniki gta online bugi w gta online zabawa w gta online gta online ciekawe miejsca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać bugi i dziury w GTA Online - miejsce pod mostem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...