Jak wykorzystać bugi GTA Online - strzelanie z budynku

Poradnik dodany przez: Neverlander
14354 0

Bugi GTA Online pozwalają w trakcie gry wykonywać wiele ciekawych rzeczy. Najczęściej ma to związek ze strzelaniem z miejsc, dzięki którym ani Ciebie nie widać ani Ciebie nie będzie można zranić. Zarówno policja i oddziały specjalne nie będą w stanie do Ciebie dotrzeć ani inni gracze nie będą mogli Cię dosięgnąć. Przykładem jest tutaj strzelanie ze środka budynków. Różne glitche GTA Online i błędy tekstur pozwalają wejść do środka budynku i strzelać jakby zza ścian. To powoduje, że nasze strzały dochodzą do celów ale w druga stronę jesteśmy bezpieczni. No i coś takiego jak strzelanie z budynków będąc całkowicie bezpiecznym to niezła zabawa. 

Triki GTA Online to nie kody i nie jakiś cheaty wprowadzane tylnymi drzwiami. Prawie zawsze to po prostu wykorzystanie niedoróbek w grze. Nie jest tego jakoś niesamowicie dużo ale grając często w ta grę, to nawet z ciekawości fajnie jest sprawdzić niektóre takie bugi w GTA Online. Zobaczcie jak to wygląda na przykładzie tego filmiku a na moim profilu znajdziecie inne podobne triki w GTA Online.

Do poradnika Jak wykorzystać bugi GTA Online - strzelanie z budynku przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer triki gta online bugi gta online strzelanie ze środka budynków gta online błędy w grze glitche gta online

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać bugi GTA Online - strzelanie z budynku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...