Jak wykonywać skoki kaskaderskie w GTA V - 50 lokalizacji

Poradnik dodany przez: bronco5
40829 0

GTA 5 i wszystkie skoki kaskaderskie jakie są zaplanowane w wyzwaniach. Ich wykonanie jest proste i w poradniku chodzi o poznanie tego gdzie w GTA V są lokalizacje tych skoków. Jak sami wiecie mapa gry jest ogromna a skoki kaskaderskie GTA 5 są rozsiane po całej mapie. Jeżeli nie chce wam się samodzielnie ich szukać (co zajmie masę czasu), skorzystajcie z tego poradnika do GTA 5. Wszystkie skoki kaskaderskie będziecie mogli wykonać w dość krótkim czasie. 

Wśród całej pięćdziesiątki skoków niektóre pewnie będzie trzeba powtórzyć ale generalnie z ich wykonywaniem nie ma żadnego problemu. Chcąc ukończyć to wyzwanie trzeba trochę pośmigać po mapie ale przy okazji każdy z was pozna miejsca w których pewnie jeszcze nie był w GTA 5. Unique stunt jumps, czyli właśnie skoki kaskaderskie też mają to do siebie, że inne skoki poza tymi z określonych lokalizacji, nie są zaliczane do wyzwania. Wiec ładujcie swój tyłek w jakieś szybsze auto i zacznijcie kaskaderską zabawę w GTA V. Lokalizacje macie wiec do dzieła.

Do poradnika Jak wykonywać skoki kaskaderskie w GTA V - 50 lokalizacji przypisano następujące tagi:

gry komputerowe gta v lokalizacje skoki kaskaderskie gta 5 gta 5 wszystkie skoki kaskaderskie gta v wyzwania gta 5 unique stunt jumps

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać skoki kaskaderskie w GTA V - 50 lokalizacji skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...