Jak wykonywać dalekie strzały w FIFA 17

Poradnik dodany przez: marcjano
6223 0

Tym razem coś dla fanów sportu, tyle że tego wirtualnego. Każdy piłkarz oraz gracz fify marzy o tym by piłka spod jego nogi znalazła się w jednym z rogów sieci bramkarskiej! W fifie jest to o tyle łatwiejsze, że możecie znaleźć niezawodny sposób na dalekie strzały. Long shoty - bo tak się nazywają - są najskuteczniejszym sposobem na zdobycie bramki. Ten o to filmik jest właśnie long shot tutorialem, dzięki któremu nauczycie się zdobywać gole niczym mistrzowie świata.

Fifa jest popularną grą doskonałą na rozkręcenie spotkania z kumplami - napoje, przekąski i sportowa rywalizacja to przepis na idealne spotkanie z ziomkami, a nie ma nic lepszego od wygrywania z nimi! Po obejrzeniu tego poradniku fifa 17 będziecie mogli pochwalić się przed kumplami skillem w fifie.
Nie trzeba całymi dniami grać na konsoli czy pececie, żeby opanować technikę long shotów. Wystarczy chwilę poćwiczyć, wyczekać na odpowiednią sytuację podczas gry, wycelować i strzelić! Życzę miłej gry i wielu strzelonych bramek ;) 

FIFA 17 - Poradnik #9 Dalekie Strzały (LONG SHOT) | INSTRUKCJA | TUTORIAL  Subskrybuj http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1 Social Media:  Twitch: http://www.twitch.tv/paatrickone  Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1 ► Snapchat: dpaatrick1d  Moi Partnerzy:   FVPA Polska http://www.fvpa.pl (http://fvpa.pl/board - forum) - Oficjalne polskie rozgrywki fifa virtual pro, prężnie działające od 2012 roku. Dołącz już dzisiaj! ► MYFIFA.PL http://www.myfifa.pl - forum Turniejowe FIFA 15/16/17 PC/PS3/PS4/XBOX ► Jeżeli filmik się podobał daj łapkę w górę lub skomentuj.

Do poradnika Jak wykonywać dalekie strzały w FIFA 17 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe poradniki fifa 17 long shot dalekie strzały jak strzelać bramki z daleka long shot tutorial

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonywać dalekie strzały w FIFA 17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...