Jak wykończyć akcję 1 na 1 w FIFA 17

Poradnik dodany przez: marcjano
7264 0

FIFA 17 - Poradnik #5 Wykończenie 1on1 | INSTRUKCJA | TUTORIAL Subskrybuj http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1 Social Media:  Twitch: http://www.twitch.tv/paatrickone  Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1 ► Snapchat: dpaatrick1d Moi Partnerzy:   FVPA Polska http://www.fvpa.pl (http://fvpa.pl/board - forum) - Oficjalne polskie rozgrywki fifa virtual pro, prężnie działające od 2012 roku. Dołącz już dzisiaj! ► MYFIFA.PL http://www.myfifa.pl - forum Turniejowe FIFA 15/16/17 PC/PS3/PS4/XBOX ► Jeżeli filmik się podobał daj łapkę w górę lub skomentuj.

Dzisiaj w poradniku do fifa 17 dowiecie się jak skutecznie wykończyć akcję jeden na jeden. Wiadomo, że sportowa rywalizacja to świetny sposób na zabawę szczególnie dla facetów, ale że nie tylko ta prawdziwa - wirtualne mecze w piłkę nożną w fifie to najlepszy sposób na rozkręcenie imprezy z kumplami przy piwie i przekąskach, ale zabawa jest dla nas tym lepsza im więcej wygrywamy oczywiście! Dlatego koniecznie powinniście opanować parę prostych tricków, dzięki którym wygracie każdy koleżeński turniej w fifke. 

W takim razie jak strzelać gole w fifa 17? Najlepiej jak najskuteczniej! Wykończenie akcji w fifie to często stresująca sytuacja, ale musimy wtedy trzymać nerwy na wodzy i skupić się na wykończeniu akcji jeden na jeden. Po kilku krótkich treningach na pewno będziecie w stanie pokonać każdego rówieśnika i szybko zyskacie tytuł wirtualnego Ronaldo czy Messiego. 
Oczywiście najpierw do takiej sytuacji 1on1 trzeba doprowadzić, a jak to zrobić dowiecie się na innych filmikach z tego kanału.

Do poradnika Jak wykończyć akcję 1 na 1 w FIFA 17 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe poradniki fifa 17 wykończenie jeden na jeden jak strzelać gole w fifa 17 1on1 wykończenie akcji w fifa 17

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykończyć akcję 1 na 1 w FIFA 17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...